24 maja 2016 Ogłoszenia

31 maja 2016 roku – Protest Przewoźników

Działania rządzących w sprawie płacy minimalnej w Niemczech nie przyniosły dotychczas oczekiwanego przez przewoźników drogowych efektu, natomiast wszczęta przez Komisję Europejską w tej sprawie procedura EU-Pilot przeciąga się, co powoduje że organy niemieckie konsekwentnie egzekwują wobec polskich przewoźników stosowanie prawa niemieckiego.

01 lipca 2016 r wchodzą w życie francuskie przepisy o płacy minimalnej, dlatego musimy głośno przeciwstawić się protekcjonistycznym działaniom innych Państw i Rządów, które mają na celu wyeliminowanie Nas z unijnego rynku przewozów międzynarodowych.

Dnia 31 maja b.r. przed Ambasadą Republiki Francuskiej oraz Przedstawicielstwem Komisji Europejskiej w Warszawie zamanifestujmy swój sprzeciw. W odpowiedzi na apel ZMPD skierowany do członków Forum Transportu Drogowego zwracamy się do wszystkich członków i sympatyków Ogólnopolskiego Związku Pracodawców Transportu Drogowego o aktywny udział w proteście.

Kamizelki i transparenty z poprzedniej akcji protestacyjnej nie straciły na aktualności.

Zbiórka uczestników protestu 31 maja 2016 r godz. 9.00 parking przy Hali Torwar, Warszawa ul. Łazienkowska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>