11 czerwca 2014 Ogłoszenia

Bezpłatne szkolenia dla kierowców

Wojewódzki Inspektorat Transportu Drogowego w Poznaniu w ramach projektu „Akademia Krokodyla” uruchamia cykl bezpłatnych szkoleń dla kierowców zawodowych. Szkolenia organizowane są raz na kwartał. Uwaga, ilość miejsc jest ograniczona!

Celem szkoleń organizowanych w ramach projektu „Akademia Krokodyla” jest propagowanie dobrych praktyk zawodowych, podnoszenie na wyższy poziom jakości świadczonych usług transportowych oraz edukacja z zakresu przepisów o transporcie drogowym i ich przestrzegania w czasie wykonywania czynności zawodowych.

Pierwszeństwo udziału w szkoleniu mają kierowcy zawodowi, którzy zgłosili swój udział w Konkursie” Wielkopolski Kierowca Zawodowy” Edycja 2014.

W związku z ograniczoną ilością miejsc i kwestiami organizacyjnymi informujemy, że każdy przedsiębiorca chcący wziąć udział w szkoleniu może oddelegować na nie maksymalnie 3 kierowców.

Zakres merytoryczny pierwszego szkolenia obejmować będzie temat „Czas pracy i odpoczynku kierowców w ramach obowiązujących przepisów”.

Szkolenie odbędzie się 26 czerwca (czwartek) o godz. 10.00 w siedzibie Wojewódzkiego Inspektoratu Transportu Drogowego w Poznaniu przy ul. Szwajcarskiej 5 w Poznaniu.

Prowadzenie:

Inspektorzy Wojewódzkiego Inspektoratu Transportu Drogowego w Poznaniu
Inspektor Okręgowego Inspektoratu Pracy w Poznaniu

Warunkiem uczestnictwa w szkoleniu jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego i odesłanie go do 25.06. 2014 r. drogą elektroniczną na adres witd@poznan.uw.gov.pl lub w formie papierowej na adres Wojewódzkiego Inspektoratu Transportu Drogowego w Poznaniu ul. Szwajcarska 5 61-285 Poznań.

Wszelkie pytania dotyczące szkoleń w ramach projektu „Akademia Krokodyla” należy kierować na adres e-mail: witd@poznan.uw.gov.pl lub pod numer tel. (0-61) 656-77-11.

krokodylek%20new.PNG

 

Formularz zgłoszeniowy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>