16 lipca 2014

Region Śląski

Przewodniczący Regionu/Delegat
Lis Przemysław
tel: 695 746 676
e-mail: przemyslaw.lis@alcoppertrans.com.pl

Członek Zarządu Regionu
Domagała Jadwiga

Członek Zarządu Regionu/Delegat
Szkółka Grzegorz

Delegat
Folwaczny Jerzy

Delegat
Bartocha Piotr

Delegat
Domin Jarosław

Delegat
Łoziński Adam

Ostatnie wydarzenia z regionu:

24 kwietnia 2018

Śląski Inspektor ITD powołał podzespół ds. bezpieczeństwa przewozów, w którego skład weszła z ramienia OZPTD pani Jadwiga Domagała Vice – Przewodnicząca Regionu.

24 marca 2017

Na zaproszenie Śląskiego Wojewódzkiego Inspektora Trans […]

12 listopada 2015

Z inicjatywy członków Zarządu Głównego OZPTD zorganizowano wspólnie z Kierownictwem Wojewódzkiego Inspektoratu Transportu Drogowego w Katowicach szkolenie przewoźników regionu.

13 października 2014

Szanowni Państwo, Skierowaliśmy do Was drogą mailową zaproszenie na spotkanie regionów: łódzkiego, małopolskiego i śląskiego w Łodzi. Jest wiele ważnych spraw do omówienia, w związku z czym liczymy na wysoką frekwencję.

4 lipca 2014

W ubiegłym tygodniu przeprowadzono szkolenia w zakresie ekonomicznej i bezpiecznej jazdy dla kierowców zatrudnionych w 5-ciu firmach transportowych na terenie Śląska.

28 marca 2014

25 marca 2014 r. odbyło się Walne Zgromadzenie Członków Regionu Śląskiego OZPTD. W spotkaniu ze strony władz Związku udział wzięli: kol. Piotr Litwiński Przewodniczący OZPTD, kol. Benedykt Strzelec Przewodniczący Rady Przewodniczących Regionów OZPTD i kol. Tomasz Ziaja członek Zarządu Głównego OZPTD.