23 stycznia 2015 Ogłoszenia

Komunikat Zarządu Związku – sprawa płacy minimalnej w Niemczech

Informujemy członków OZPTD, że Zarząd Główny monitoruje na bieżąco sytuację w sprawie płacy minimalnej wprowadzonej na terenie Niemiec. Uczestniczymy aktywnie w działaniach podejmowanych przez przedstawicieli branży transportowej poprzez wystąpienia do władz administracyjnych kraju, jak i zgłaszając m.in. akces OZPTD do Komitetu Protestacyjnego przygotowującego inne formy protestu. Koordynujemy również swoje działania z ZMPD w ramach podpisanego porozumienia.

W aktualnej sytuacji wszelkie lokalne wystąpienia, które nie są uzgodnione z władzami Związku, są przedwczesne i mogą spowodować jeszcze większy chaos i zamęt. Zwracamy się z apelem do Przewodniczących Regionów o wykazanie się odpowiedzialnością oraz rozwagą i uzgadnianie wszelkich działań z Przewodniczącym Związku.

Przypominamy, że wszelkie istotne informacje dotyczące powyższych zagadnień są na bieżąco zamieszczane na stronie internetowej Związku.

Zarząd Główny                    

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>