5 kwietnia 2018 Aktualności, Ogłoszenia

Konferencja „Polski transport drogowy bezpieczeństwo i jakość w aspekcie nowych regulacji prawnych”

OGÓLNOPOLSKI ZWIĄZEK PRACODAWCÓW TRANSPORTU DROGOWEGO zaprasza członków i sympatyków OZPTD oraz wszystkie zainteresowane tematyką firmy transportowe na konferencję „Polski transport drogowy bezpieczeństwo i jakość w aspekcie nowych regulacji prawnych”, która odbędzie w dnia 21 kwietnia 2018 r początek godz. 10.00 w TERMINAL HOTEL Dynamic Congress Centre Sp. z o.o. we Wrocławiu ul. Rakietowa 33.

Konferencja ma na celu przedstawienie i omówienie bieżącej sytuacji w transporcie drogowym wynikającej z problemów z jakimi spotykają się przewoźnicy w swojej codziennej działalności. Ponadto dyskutowane będą zagadnienia związane ze zmianą przepisów socjalnych UE oraz ryzyka jakie niosą one dla kondycji polskiego transportu i bezpieczeństwa wykonywania przewozów drogowych. W wyniku prowadzonej dyskusji sformułujemy wnioski i postulaty do władz centralnych i wojewódzkich o wsparcie naszej branży działaniami, które pozwolą na utrzymanie pozycji polskiego transportu na unijnym rynku usług transportowych.

Zainteresowanych uprzejmie proszę o potwierdzenie udziału w konferencji do biura Związku:

lub do przewodniczącego regionu Pana Włodzimierza Balcerka tel: 603590907.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>