11 września 2014 Aktualności

Spotkanie władz statutowych OZPTD z prezesem ZMPD – Janem Buczkiem

Spotkanie władz statutowych OZPTD z prezesem ZMPD – Janem Buczkiem

W dniu 05.09.2014 r. w Tęgoborzy odbyło się wspólne spotkanie władz statutowych OZPTD z prezesem ZMPD – Janem Buczkiem. Na spotkaniu omawiane były bieżące problemy przedsiębiorców transportu drogowego.

Ważną omawianą sprawą były skutki wynikające z Ustawy o nowych zasadach odpowiedzialności za niepłacenie za przejazdy drogami krajowymi w systemie elektronicznym viaTOLL i podjęcie działań ograniczających skutki uchwały 7 sędziów SN w/s ryczałtów za noclegi kierowców.

W dyskusji poruszony także został temat embarga rosyjskiego i jego negatywnego wpływu na cały polski transport drogowy. Podjęto decyzję o współdziałaniu obu organizacji w rozwiązywaniu powyższych problemów firm transportowych.

Na zakończenie zgodnie ustalono, że następne spotkanie władz statutowych OZPTD oraz władz ZMPD odbędzie się w ciągu najbliższych dwóch miesięcy.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>