Sprawozdanie ze spotkania na Dolnym Śląsku

Sprawozdanie ze spotkania na Dolnym Śląsku

W dniu 10.03.2016 o godz. 18,00 odbyło się spotkanie członków OZPTD Regionu Dolny Śląsk w nowej siedzibie Związku w Nowej Wsi Wrocławskiej (Serwis Man) ul. Józefa Wymysłowskiego 9. Spotkanie poświęcone było naborowi kandydatów na kierowców kat. C+E z Funduszy Unijnych.

Projekt prowadzić będą: Pani Joanna Kawala – Ekspert Doradztwa i Ekspertyz Szkolenia z Wieliczki, Pan Józef Kowalczyk z Tęgoborzy oraz Pan Piotr Wyrwa z Centrum Szkoleń Ratowniczych w Limanowej.

Na spotkaniu obecny był Dyrektor Zespołu Szkół Zawodowych w Strzegomiu Pan Robert Wójtowicz, szkoła ta kształci uczniów w zawodzie Mechanik Pojazdów Samochodowych absolwenci bieżącego roku mogą zakwalifikować się do uzyskania prawa jazdy w kat. B,C. Dużym zainteresowaniem naszych członków związku cieszyła się akceptacją i podanie wstępne ilości chętnych do uzyskania prawa jazdy i 100% zatrudnienia.

Spotkanie odbyło się w miłej atmosferze , frekwencja dopisała czekamy teraz na efekty projektu, który zostanie poparty też przez Zarząd Główny OZPTD.

Z pozdrowieniami Zarząd Regionu Dolny Śląsk – Włodzimierz Balcerek, Stefan Borko, Jacek Plasan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>