21 grudnia 2018 W regionach

Świąteczne spotkanie OZPTD i OSPD Galicja

Świąteczne spotkanie OZPTD i OSPD Galicja

Dnia 14 grudnia w Tęgoborzu odbyło się wspólne posiedzenie władz statutowych OZPTD. Członkowie Rady Przewodniczących Regionów, Komisji Rewizyjnej, Sądu Koleżeńskiego oraz Zarządu Głównego dokonali oceny i podsumowania działań Związku w 2018 roku. Jako szczególnie ważne w tym roku zebrani pozytywnie ocenili aktywność Zarządu Głównego w ramach działania Związku Przedsiębiorców i Pracodawców oraz uzyskanie przez ZPP statusu organizacji reprezentatywnej, dające prawo udziału w pracach Rady Dialogu Społecznego. Biuro Związku rozpoczęło pracę w nowej siedzibie przy ul. Żelaznej w Warszawie, gdzie możemy podejmować przedstawicieli najwyższych władz oraz partnerów biznesowych krajowych i zagranicznych.

W 2018 roku udało się zakończyć starania o zmianę przepisów umożliwiających legalny przewóz drewna dłużycowego przyczepami samosterującymi oraz wprowadzono do podstawy programowej szkolenia w zawodzie kierowca-mechanik kurs przygotowujący absolwenta szkoły branżowej do uzyskania prawa jazdy kategorii C (…) pełna informacja w załączeniu. 

Po zakończeniu obrad już w nastroju zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia zebrani podzielili się opłatkiem i wspólnie z zespołem regionalnym z Tęgoborza śpiewali Kolendy. Wigilijne dania i koleżeńskie rozmowy wprawiły wszystkich w dobry nastrój i na trochę udało się zapomnieć o  problemach z jakimi musi mierzyć się branża w codziennej działalności.

Podsumowanie działań ZG OZPTD w 2018 roku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>