29 sierpnia 2016 W regionach

Wybory w Regionach 2016





Region Podkarpacki

ZARZĄD:

  1. Myćka Marian – przewodniczący regionu
  2. Łobaza Adam – członek zarządu
  3. Kiełb Ireneusz – członek zarządu

DELEGACI NA WALNE ZGROMADZENIE:

  1. Łobaza Adam
  2. Myćka Marian
  3. Kiełb Ireneusz
  4. Początek Stanisław
  5. Krupa Edward
  6. Chorzępa Piotr

Region Lubelski

ZARZĄD:

  1. Tolisz Tadeusz – przewodniczący regionu
  2. Czuryło Marek – członek zarządu
  3. Nowak Marek – członek zarządu

DELEGACI NA WALNE ZGROMADZENIE:

  1. Tolisz Tadeusz
  2. Czuryło Marek
  3. Nowak Marek

Region Warmińsko-Mazurski

ZARZĄD

  1. Pawulski Jacek – Przewodniczący Regionu
  2. Sadłek Sebastian – Z-ca Przewodniczącego Regionu i Sekretarz

DELEGACI NA WALNE ZGROMADZENIE:

  1. Pawulski Jacek
  2. Sadłek Sebastian
  3. Miecznikowski Władysław

Region Lubuski

ZARZĄD

  1. Czerwiński Józef – Przewodniczący Regioinu
  2. Halczuk Bogdan – Członek Zarządu Regionu
  3. Barczak Henryk – Członek Zarządu Regionu

DELEGACI NA WALNE ZGROMADZENIE:

  1. Czerwiński Józef
  2. Halczuk Bogdan
  3. Barczak Henryk
  4. Górny Tomasz

Region Mazowiecki

ZARZĄD

  1. Nowak Jan – Przewodniczący Regionu
  2. Kozik Stanisław – Członek Zarządu Regionu
  3. Turbiarz Paweł – Członek Zarządu Regionu

DELEGACI NA WALNE ZGROMADZENIE:

  1. Nowak Jan
  2. Kozik Stanisław
  3. Turbiarz Paweł
  4. Goguła Aleksander

 

Region Łódzki

ZARZĄD

  1. Troszyński Jacek – Przewodniczący Regionu
  2. Jakubowski Marek – Członek Zarządu Regionu
  3. Kaczmarczyk Gerard – Członek Zarządu Regionu

DELEGACI NA WALNE ZGROMADZENIE:

  1. Troszyński Jacek
  2. Jakubowski Marek
  3. Kaczmarczyk Gerard

 

Region Wielkopolski

ZARZĄD

  1. Strzelec Benedykt – Przewodniczący Regionu
  2. Polowczyk Wojciech – Członek Zarządu Regionu
  3. Śliwa Krzysztof – Członek Zarządu Regionu

DELEGACI NA WALNE ZGROMADZENIE:

  1. Strzelec Benedykt
  2. Polowczyk Wojciech
  3. Śliwa Krzysztof
  4. Cynka Edward
  5. Adamkiewicz Liliana
  6. Dworczak Ryszard
  7. Kaczmarek Leon

 

Region Kujawsko-Pomorski

ZARZĄD

  1. Jędrych Adam – Przewodniczący Regionu
  2. Kuszilek Andrzej – Członek Zarządu Regionu
  3. Rybacki Stanisław – Członek Zarządu Regionu

DELEGACI NA WALNE ZGROMADZENIE:

  1. Kuszilek Andrzej
  2. Rybacki Stanisław
  3. Olechnicki Andrzej

 

Region Małopolski

ZARZĄD

  1. Tyrybon Krzysztof – Przewodniczący Regionu
  2. Długopolski Roman – Członek Zarządu Regionu
  3. Kapała Leszek – Członek Zarządu Regionu

DELEGACI NA WALNE ZGROMADZENIE:

  1. Tyrybon Krzysztof
  2. Długopolski Roman
  3. Mrozowski Grzegorz
  4. Szewczyk Zdzisław
  5. Paździorko Jan
  6. Ziaja Tomasz
  7. Litwiński Piotr
  8. Kardas Wojciech
  9. Wikar Grzegorz
  10. Dziedzic Ryszard
  11. Olszański Kazimierz

 

Region Śląski

ZARZĄD

  1. Lis Przemysław – Przewodniczący Regionu
  2. Domagała Jadwiga – Członek Zarządu Regionu
  3. Szkółka Grzegorz – Członek Zarządu Regionu

DELEGACI NA WALNE ZGROMADZENIE:

  1. Lis Przemysław
  2. Folwaczny Jerzy
  3. Bartocha Piotr
  4. Domin Jarosław
  5. Łoziński Adam
  6. Szkółka Grzegorz

 

Region Dolnośląski

ZARZĄD

  1. Balcerek Włodzimierz – Przewodniczący Regionu
  2. Mazur Zygmunt – Członek Zarządu Regionu
  3. Pierz Janusz – Członek Zarządu Regionu

DELEGACI NA WALNE ZGROMADZENIE:

  1. Balcerek Włodzimierz
  2. Pierz Janusz
  3. Borko Stefan
  4. Plasan Jacek
  5. Kostrzewa Krzysztof
  6. Krosta Lucjan

 

Region Zachodniopomorski

ZARZĄD

  1. Kuklinowski Piotr – Przewodniczący Regionu
  2. Żal Piotr – Członek Zarządu Regionu
  3. Łękowski Zbigniew – Członek Zarządu Regionu

DELEGACI NA WALNE ZGROMADZENIE:

  1. Kuklinowski Piotr
  2. Żal Piotr
  3. Marcin Kobylarz
  4. Żal Zdzisław

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>