4 maja 2018 Aktualności, Ogłoszenia

Zaproszenie na konferencję „Polski transport drogowy kontra nowe regulacje ograniczające dostęp do rynku UE”

Zapraszamy członków i sympatyków OZPTD na konferencję „Polski transport drogowy kontra nowe regulacje ograniczające dostęp do rynku UE”, która odbędzie w dnia 18 maja 2018 r rozpoczęcie o godz. 13.30 w Krakowie na terenie EXPO Kraków ul. Galicyjska 9. Konferencja jest połączona z inauguracją 5 Targów MOTO SHOW w Krakowie, a jej uczestnicy wezmą udział w otwarciu Targów i przedpremierowym zwiedzaniu ekspozycji.

Konferencja jest skierowana do przedsiębiorców transportu drogowego oraz firm zaplecza motoryzacyjnego świadczących usługi na rzecz transportu drogowego współpracujących z członkami Związku.

Debata jaką chcemy przeprowadzić przy udziale wybitnych ekspertów i znawców unijnego rynku transportowego, będzie dotyczyć administracyjnego kształtowania warunków ekonomicznych oraz problemów z jakimi spotkają się przewoźnicy w swojej działalności jeżeli zostaną przyjęte nowe przepisy o delegowaniu pracowników oraz zmiany w przepisach o dostępie do zawodu. Chcemy przybliżyć tematykę nowych zasad wykonywania transportu w Unii Europejskiej, i ryzyka jakie niosą one dla kondycji ekonomicznej polskiego transportu drogowego oraz bezpieczeństwa wykonywania przewozów.

W wyniku prowadzonej dyskusji chcemy określić obszary aktywności oraz wskazać na oczekiwany zakres wsparcia naszej branży, które pozwolą na utrzymanie pozycji polskiego transportu na unijnym rynku usług transportowych.

Zainteresowanych uprzejmie proszę o potwierdzenie udziału w konferencji do biura Związku tel. 603 474 607 e-mail: biuro@ozptd.pl lub do swoich Przewodniczących Regionu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>