8 listopada 2017 Nasze sprawy

Zapraszamy na konferencję makroregionalną OZPTD

Szanowne Koleżanki i Koledzy członkowie OZPTD.

Ogólnopolski Związek Pracodawców Transportu Drogowego organizuje konferencję makroregionalną, która odbędzie się w dniu 15 listopada 2017 roku, w godz. 10.00- 17.00 w Ośrodku szkoleniowo-rekreacyjnym Villa Natura Podrzekta 3, 63-140 Dolsk.

Konferencja poświęcona jest problematyce bezpieczeństwa w transporcie rzeczy oraz osób i jest organizowana dla przewoźników drogowych zrzeszonych w Ogólnopolskim Związku Pracodawców Transportu Drogowego. Planujemy omówienie oraz dyskusję najbardziej aktualnych problemów które utrudniają prowadzenie działalności transportowej:

Pozyskiwanie nowych kadr kierowców oraz ich przygotowanie do bezpiecznego wykonywania pracy kierowcy;

Problemy w uzyskiwaniu zaświadczeń A1 dla kierowców nieunijnych zatrudnianych przez polskich przedsiębiorców;
Przewozy drewna dłużycowego z wykorzystaniem wózków samosterujących;
Bezpieczeństwo transportu.

Przewidujemy kilka prezentacji partnerów konferencji na temat nowych typów pojazdów oraz nowych usług ułatwiających prowadzenie bezpiecznego i ekonomicznego transportu drogowego.

Konferencję zakończymy wspólnym obiadem.

Konferencja jest adresowana do członków i sympatyków OZPTD z regionu Wielkopolskiego, Dolnośląskiego, Lubuskiego, Zachodniopomorskiego, Kujawsko-pomorskiego ale zapraszamy także wszystkich członków Związku z innych regionów zainteresowanych planowaną do omówienia tematyką.

Zgłoszenia na konferencję proszę kierować na adres mail biuro@ozptd.pl.

 

Andrzej Bogdanowicz
Dyrektor Generalny OZPTD

 

Zaproszenie na konferencję

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>